O nas

Pracownia malarska


Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego. Studiowałam malarstwo w pracowniach Jacka Sempolińskiego i Łukasza Korolkiewicza.

Rodzinnie, zawodowo i artystycznie związana jestem z Legionowem.

Od 2000 roku pracuję z dziećmi i młodzieżą jako instruktor zajęć plastycznych, m.in współpracując z legionowskim MOK-iem.

Prowadzę również zajęcia przygotowujące do egzaminów do szkół o profilu artystycznym. Prowadzę warsztaty dla rodziców z dziećmi w ramach projektu Art – Terapia, w gabinetach terapeutycznych In Praxis.

Brałam udział w kilku wystawach zbiorowych związanych z działalnością legionowskiej biblioteki. Mam na swoim koncie malarskie wystawy indywidualne pt.: Kreacja serca (2004), Koty (2007), Przestrzeń wewnętrzna (2010) oraz wystawę zbiorową w Galerii Ratusz : Taki pejzaż, Mazowsze (2011) i Kłębuszki tęczy (2012).

Oferuję profesjonalne warsztaty plastyczne dla każdego, kto chciałby nauczyć się tworzyć dzieła lub po prostu interesuje się sztuką. Serdecznie zapraszam na zajęcia! Na moich zajęciach nauczę nie tylko operowania kolorami, ale też perspektywą oraz pracy nad kompozycją.

Pracownią  plastyczną M. kieruje Małgorzata Mirkowska-Grabowska, artysta plastyk z wieloletnim stażem.

Dla wszystkich chętnych oferuję:

✔ warsztaty plastyczne,

✔ sprzedaż obrazów,

✔ malowanie portretów na zamówienie,

✔ malowanie obrazów na zamówienie.

Portrety i obrazy malowane są również na podstawie zdjęć!

Prowadzę zajęcia dla każdej grupy wiekowej. Moją twórczość określa bogata, różnorodna materia malarska i pozytywny przekaz płynący z obrazów. Zachęcam do obejrzenia galerii moich obrazów i zapoznania się z technikami, jakie wykorzystuję w pracy.

Poza pracą edukacyjną i propagowaniem malarstwa, zajmuję się tworzeniem obrazów, które można oglądać na wystawach oraz wernisażach. Zapraszam do obejrzenia galerii fotografii z wystawy, jaka miała miejsce w Ratuszu Legionowa.